عنوان

برگزاری مسابقات ورزشی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی به مناسبت دهه مبارک فجر

متن

​مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی در رشته های تنیس روی میز، والیبال، طناب کشی و دارت با حضور کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این دوره از مسابقات که به همت پایگاه بسیج شهید ابراهیمی، امور اداری و روابط عمومی برگزار گردیده بود تیم ها بر اساس معاونت و حوزه خدمتی کارکنان مشخص گردیده بود که با استقبال مطلوب همکاران روبرو گردید.

در رشته والیبال 6 تیم معاونت مسکن شهری، معاونت پشتیبانی، معاونت عمرانی روستایی، حوزه مدیرکل و حراست، پیشکسوتان، اداره خدمات و پشتیبانی به رقابت پرداختند که تیم های معاونت پشتیبانی، حوزه مدیرکل و در نهایت اداره خدمات و پشتیبانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته تنیس روی میز، آقایان بهنام جلایی و احسان زراعتی موفق به کسب مقام اول و دوم در بین 20 شرکت کننده شدند.

در رشته طناب کشی نیز از بین 12 تیم شرکت کننده تیم پروژه ارمغان با شکست تمامی رقبا موفق به کسب مقام نخست شد، لازم به ذکر است مسابقات طناب کشی با رعایت تمامی قوانین و مقررات رسمی با حضور داور این رشته برگزار گردید.

یادآوری می شود، در این دوره از مسابقات برای کارکنان خانم، همسر و فرزندان دختر همکاران مسابقه دارت در دو رده سنی بزرگسال و خردسال پیش بینی گردیده بود که با استقبال بی نظیر آنها همراه شد، در پایان به نفرات برگزیده به رسم یادبود هدایی تقدیم گردید. 


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA%20%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C.jpg

تاریخ خبر

1398/11/17