عنوان

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با اعضای پایگاه بسیج شهید ابراهیمی دیدار کرد

متن

سید رضا موسوی نیا،‌ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با اعضای پایگاه بسیج شهید ابراهیمی ضمن دیدار به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این جلسه مهندس موسوی نیا مدیرکل این بنیاد گفت: روحیه بسیجی بر هر مجموعه ای که حکم فرما باشد سبب رشد، توسعه و تعالی آن مجموعه خواهد شد و امروزه بسیج باید محمل آرامش و رجوع همه پرسنل باشد و موجبات همدلی وانسجام را فراهم نماید.

وی ادامه داد: بایستی روحیه بسیجی در ادارات و نهادهای عمومی تقویت و از این فضا برای تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع بهره گیری شود و این روحیه را در اجرای پروژه های عمرانی و توسعه روستاها نیز به کار ببریم که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی می تواند سرآمد این موضوع قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس وقتی اسم بسیجی می‌آمد یعنی کسی که بیشترین خدمت را به مردم بدون هیچ انتظاری انجام می‌داد.

وی در خصوص جایگاه بسیج در کشور گفت: نیروهای بسیجی در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمنان قد علم کردند و شانه‌به‌شانه نیروی‌های نظامی از میهن اسلامی دفاع کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی افزود: مهم‌ترین ویژگی بسیج ایمان به خدا و اعتقاد قلبی و باور درونی به خالق یکتا، اطاعت از ولایت‌فقیه، اخلاص، تواضع و فروتنی، شجاعت، مردمی بودن و شهادت‌طلبی است.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به ویژگی‌های اخلاقی بسیجیان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نگاه و فعالیت بسیجیان قوت خواهد گرفت .

مهندس موسوی نیا اضافه کرد: نگاه بسیجی باید در جامعه توسعه یابد زیرا بسیج می‌تواند اتحاد و یکپارچگی را در جامعه ارتقا دهد و این نگاه اتحاد محورانه و یکپارچگی را باید در بدنه ادارات پیاده سازی کرد به نوعی که تمامی افراد یک اداره برای اجرای یک پروژه بسیج شوند تا در نهایت خدمتی مقدس به نظام و انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته باشد.


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%AC.jpg

تاریخ خبر

1398/09/07