عنوان

فرماندار شهرستان خواف با حجه الاسلام والمسلیمن رضایی و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی دیدار کرد

متن

مهندس سنجرانی، فرماندار شهرستان خواف با حضوردر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با قائم مقام نماینده ولی فقیه در  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و  مهندس سید رضا موسوی نیا، مدیر کل بنیاد مسکن استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این دیدار ابتدا مهندس سنجرانی از تلاشها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف عمرانی در روستاها قدردانی کرد و با بیان اینکه مقاوم سازی مسکن روستایی برای کاهش آثار و خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه  ضروری است، گفت : به منظور ارتقای شاخص مقاوم سازی مسکن شهرستان لازم است ضمن فرهنگ سازی هرچه بیشتر، سهمیه تسهیلات مقاوم سازی مسکن  افزایش یابد.

وی افزود: کارهای عمرانی خوبی نیز در روستاهای صورت گرفته، اما انتظار داریم بنیاد مسکن توجه بیشتری به این شهرستان داشته باشد و با توجه به اعتبارات خوبی که به دهیاری ها داده شده است جهت بهسازی معابر سهمیه قیر شهرستان را بیفزاید .

وی همچنین به منظور خدمات رسانی به روستاهای درحال گاز رسانی تسریع در روند افزایش محدوده و بازنگری طرحهای هادی را ضروری اعلام نمود.                 

در ادامه مهندس موسوی نیا ، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی ضمن تشکر از تعامل مجموعه فرمانداری با این نهاد، گزارشی از فعالیت های بنیاد مسکن ارایه و بیان کرد که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مقاوم سازی مسکن روستایی نگاه ویژه ای دارد و با وجود مشکلات فرا روی دستگاه های اجرایی، در چند سال اخیر اعتبارات خوبی به روستا ها تخصیص یافته که از جمله با توزیع  قیر رایگان در تعداد زیادی روستا آسفالت اجرا شده ا ست .

در پایان این دیدار حجه الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام نمایده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از وضعیت مطلوب مسکن شهری و روستایی ساخته شده توسط این بنیاد در شهرستان خواف ابراز امیدواری کرد و خواستار همکاری بیش از پیش آن فرمانداری با این نهاد انقلابی گردید.


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%81.JPG

تاریخ خبر

1398/07/07