عنوان

مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بهزیستی خراسان رضوی با یکدیگر دیدار کردند

متن

​​سید رضا موسوی نیا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با پوریوسف، مدیرکل بهزیستی استان به مناسبت هفته دولت ضمن دیدار به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این دیدار سید رضا موسوی نیا گفت: این بنیاد در چند قسمت کمک حال سازمان بهزیستی است در بخشی به خانواده هایی که حداقل دو عضو آنها معلول باشند ضن کمک بلاعوض در تهیه مسکن متناسب با نوع معللیت کمک می کنیم و از این رو بر اساس آمار واصله 994 خانواده را در استان شناسایی کردیم که 479 خانواده روستایی و  515 خانواده شهری بودند که موفق شدیم در مدت زمان 3 سال برای آنها مسکن مناسبت تهیه کنیم.

همچنین در این دیدار پوریوسف گفت: همواره دغدغه مسئولان در راستای برطرف شدن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است و به لطف پروردگار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه کمک به خانواده های دارای دو عضو معلول بسیار فعال ظاهر شده است و از این موضوع بسیار سپاسگذاریم.

وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی نیز پیرو وظایف و رسالتی هایی که به دوش می کشد همواره نمره قبولی گرفته است و اینکه امروز معلولین ساکنین شهرها روستاها از نقش بنیاد مسکن ابراز رضایت می کند یعنی اینکه همواره در مسیر قانون و خدمت عمل کرده است. 


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C.JPG

تاریخ خبر

1398/06/07