عنوان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیشابور با نماینده مردم این شهر در مجلس دیدار کرد

متن

​مهندس محمدیان، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیشابور در دیدار با گرمابی ، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل این بنیاد به منظور توسعه و آبادانی شهر و روستاهای تحت امر این بنیاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، محمدیان ضمن تشکر از گرمابی در خصوص حمایت ها و کمک هایی که مجلس در خصوص توسعه روستاها دارد در خصوص تفاهمات فی ما بین قبلی و آینده سخن گفت.

همچنین پیشنهاد اجرای مجموعه گردشگری، اقامتگاه های بومگردی و توسعه فضاهای روستایی در کنار رسالت اصلی بنیاد که تامین مسکن قشر مستضعف و بی بضاعت می باشد نیز از دیگر محور گفتگوها بود.

گرمابی ، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی نیز از تعامل پایدار با بنیاد مسکن ابراز خرسندی کرد و تمامی پیشنهاد های مطروحه را اجرایی عنوان کرد، ‌از این رو و به منظور ایجاد ساز و کار اجرایی مقرر گردید تا پس از کار کارشناسی و بر اساس قوانین بالادستی همکاری های لازم از طریق دستگاه های ذیربط به اجرا در آيد.

یادآوری می شود،‌در این جلسه صحبت هایی حول محور خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم سیل زده شهرستان نیز بخشی از این گفتگو بود.

 


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/didar%20ba%20garmabi%20neyshaboor.jpg

تاریخ خبر

1398/07/04