عنوان

ديدار مديران كل بنياد مسكن انقلاب اسلامی و ديوان محاسبات خراسان رضوی

متن

​مديران كل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ديوان محاسبات استان خراسان رضوی ضمن ديدار با یکدیگر حول محور فعالیت های دو جانبه و همکاری های بیشتر به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان رضوی ، مهندس موسوی نیا مديركل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی در اين جلسه به مصوبات موضوعی همکاری های فی مابین اشاره داشت و گفت : بنياد مسكن انقلاب اسلامي هميشه در اجراي پروژه‌ها به مسئله كيفيت توجه ويژه‌اي داشته است و بنياد مسكن خراسان رضوی نيز در اين راستا در سال هاي اخير موفق به كسب رتبه‌هاي برتر كشوري شده است.

وی اظهار داشت: این نهاد با داشتن مجموعه ای از بهترین ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، نیروی انسانی مجرب فنی، مهندسی و پشتیبانی، بیش از30 سال تجربه در عرصه های مختلف سازندگی، به ویژه مناطق جنگ زده و آسیب دیده ناشی از سوانح طبیعی در داخل و خارج از استان، اجرای سریع و به موقع پروژه های عمرانی روستایی و شهری همواره ارایه خدمات نموده است.

نفیسی فر مديركل ديوان محاسبات استان نيز در اين جلسه با تاكيد بر سياستهاي كشوري ديوان محاسبات از توجه بنياد مسكن به هزينه كرد صحيح و به موقع اعتبارات و همچنين كيفيت پروژه‌ها تقدير نمود و ابراز اميدواري كرد با همكاري‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي استان شاهد پيشرفت هر چه بيشتر پروژه‌هاي عمراني استان باشيم.

وی ادامه داد: تاحد توان در خصوص رفع موانع موجود همچنین برای بگارگیری امکانات و تجهیزات بنیاد مسکن در عمران و آبادانی کشور تلاش خواهیم نمود، تا این امکانات راکد و بلا استفاده نمانند و همواره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تلاش و کوشش کشور یاری دهنده مردم باشد.

وی بر تعامل بیشتر دستگاه‌ها با دیوان محاسبات تاکید و خاطرنشان کرد: دیوان محاسبات  همواره همگام و همراه با دستگاه ها خواهد بود.


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/divan%20mohasebat.JPG

تاریخ خبر

1398/07/04