عنوان

برگزاری جلسه فنی پروژه برج خورشید زرین مشهد با حضور مهندس حق شناس

متن

​مهندس حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به اتفاق هیئت همراه، در جلسه فنی مرتبط با پروژه برج خورشید زرین مشهد که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی در شهرمشهد در حال احداث می باشد حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این جلسه با حضور مهندس حق شناس و مهندس موسوی نیا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه معاون مسکن شهری این استان و کارشناسان مربوطه طبقات احداث شده برج خورشید زرین مشهد مورد تحقیق و ارزیابی دقیق قرار گرفت.

همچنین در این جلسه مهندس حق شناس افزود: استفاده از مصالح ساختمانی و نیروی کار بومی در پروژه های این استان در واقع تحقق شعار و راهبرد سال های گذشته و جاری می باشد که توسط رهبر معظم انقلاب ترسیم گردیده است.

وی گفت: ایجاد فضاهای با نشاط نظیر تراس،‌ روف گاردن،‌ حیاط و باغچه در پروژه ها بسته به نوع کاربری آن بسیار حائز اهمیت است چرا که اجرای چنین فضاهایی در وهله اول سبب فروش آسان واحدها می شود و در نهایت سبب نشاط و شادابی ساکنین آنها می گردد.

حق شناس اضافه کرد: ایجاد فضاهای عمومی مثل لابی،‌ پارکینگ، فضای سبز ،‌آسانسور و... از امکانات اولیه در امر ساخت و ساز مدرن است که خوشبختانه در تمامی پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی رعایت گردیده است و اگر هم نقصی وجود دارد بسیار کوچک و قابل اصلاح می باشد.​


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/bazdid%20haghshenas%20az%20ershad.JPG

تاریخ خبر

1398/07/07