عنوان

بازدید سرزده مدير كل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداری خراسان رضوی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی

متن

مدير كل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداری خراسان رضوی همزمان با هفته دولت به صورت سرزده در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی حضور یافت و از فرآیند رسیدگی به خدمات به مراجعین در این دستگاه اجرایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، محمد علی همدمی نژاددر جریان بازدید سرزده از معاونت بازسازی و مسکن روستایی این بنیاد، ضمن گفت‌وگو و شنیدن مشکلات برخی از مراجعه کنندگان با مهندس حسینی معاون این اداره به گفتگو پرداخت.

وی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه سرکشی از ادارات برای بررسی نحوه پاسخگویی به مردم انجام می گیرد، گفت: برای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در رسیدگی به مشکلات و شکایات مردم، به صورت سرزده به برخی از ادارات سرکشی می‌کنیم و امروز هم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی حضور پیدا کردیم.

همدمی نژاد افزود: معتقدم بازدیدهای سرزده از ادارات در ارزیابی بهتر عملکرد دستگاه های اجرایی به ما کمک می کند و علاوه بر این، مدیران هم اگر گزارشی داشته باشند، می توانند در جریان این بازدیدها، با مدیران استانداری درمیان بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی یکی از ادارات مهم استان محسوب می شود، گفت: ساخت مسکن مستحکم و با دوام، توسعه روستایی، اهدا سند املاک روستایی و بازسازی واحد های خسارت دیده از بلایای طبیعی گوشه ای از فعالیت های این بنیاد است که با همت و تلاش کارکنان این بنیاد میسر می شود و امیدواریم همواره این روند خدمت رسانی رو به رشد باشد.​


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D9%87%D9%85%D8%AF%D9%85%DB%8C%20%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF.JPG, https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%D9%87%D9%85%D8%AF%D9%85%DB%8C%20%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF.JPG

تاریخ خبر

1398/06/08