عنوان

برگزاری سومین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خراسان رضوی

متن

سومین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خراسان رضوی در محل دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در ابتدای این جلسه حجه الاسلام والمسلمین حائری، مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان گزارشی از روند تامین مسکن طلاب ارائه نمودند و ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد عالی مدیر کل بنیاد مسکن استان و خیرین مسکن ساز عنوان نمود: در هر بخشی که کارها مربوط به بنیاد مسکن بود چه در روستاها و چه در شهرها شاهد همکاری خوب مدیرکل و کارکنان بنیاد و پیگیری مستمر و دلسوزانه در تامین مسکن طلاب بوده ایم و نتیجه آن هم رفع مشکل سکنه طلاب بود.
همچنین حجه الاسلام و المسلمین رفیعی،‌قائم مقام معاونت مسکن مرکز خدمات روحانیون کشور ضمن ارائه گزارشی از مشکلات تامین مسکن طلاب در رابطه با اداره راه و شهرسازی استان از عملکرد خوب بنیاد استان تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین رضوی حیدری، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در خصوص تامین مسکن طلاب و اقشار آسیب پذیر جامعه در استان گزارشی ارائه کرد.
مهندس شافعی، مدیرعامل خیرین مسکن ساز استان در خصوص حل مشکل مسکن طلاب ساکن در شهر مشهد عنوان کرد: خیرین مسکن ساز استان آمادگی دارد جهت تامین مسکن طلاب شهر مشهد همکاری نماید و همچنین از ظرفیت های خوب خیرین و امتیازاتی که این انجمن در خصوص ساخت واحد جهت جامعه هدف دارد می توان در این خصوص بهره گرفت، در سال گذشته نیز تعداد 50 واحد جهت تامین مسکن طلاب در پروژه رضویه با مرکز خدمات تعامل داشتیم.
در پایان جلسه مهندس مقدوری، معاون استاندار خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از آقای مهندس موسوی نیا، مدیرکل بنیاد مسکن و مجموعه کارکنان این بنیاد به بحث و بررسی پیرامون مسائل مطرح شده پرداخت.
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/PictureGallery/حساب%20100%20امام.jpg,

تاریخ خبر

1396/09/01