عنوان

جلسه هم اندیشی کارکنان بنیاد مسکن خراسان رضوی با مدیرکل برگزار شد

متن

نخستین جلسه هم اندیشی کارکنان بنیاد مسکن خراسان رضوی با مدیرکل و معاونین به همت روابط عمومی در محل سالن همایش های این بنیاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن خراسان رضوی، در این جلسه ابتدا حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای رضوی حیدری در سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین و ماه صفر ضمن توصیه های فرهنگی مذهبی از کارکنان خواست تا با روحیه ای بالا در فعالیت روزانه خود شرکت داشته باشند تا در نهایت هم خدا و هم اربابان رجوع با دستی پر از اداره خارج شوند.
در ادامه مهندس بدیعی، کارشناس مسئول معاونت بازسازی این بنیاد به ارائه پاورپوینتی در رابطه با روش های نوین مدیریت، مدیرت سازمان های دولتی، شیوه های برقراری ارتباط و نحوه تعاملات کارمندان را به نمایش و تدریس گذاشت.
همچنین مهندس موسوی نیا و حجه الاسلام و المسلمین سلطانی از برگزاری این جلسه هم اندیشی ابراز رضایت کردند و خواستار مشارکت جدی و فعال کارکنان در آن شدند که در ادامه به فراخور زمان جلسه تعدادی از کارکنان به نمایندگی مواردی را مطرح کردند که مورد تاکید مدیر کل بنیاد مسکن خراسان رضوی صورت گرفت و دیگر پیشنهادها به منظور بررسی بیشتر در اختیار مدیرکل قرار گرفت.
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/PictureGallery/هم%20اندیشی.JPG,

تاریخ خبر

1396/08/15