عنوان

اقدامات بنیاد مسکن خراسان رضوی در رسیدگی به خسارت دیدگان سیل مطلوب است

متن

استاندار خراسان رضوی با حضور در شهرستان کلات، از عملکرد دستگاه های اجرایی در روستاهای سررود، ارتکند، باغ کند، سرده و ژرف که مرداد ماه امسال بر اثر سیل آسیب دیده بودند، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در حاشیه این بازدید ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان مان در حادثه زلزله غرب کشور و آرزوی سلامت برای مصدومان این واقعه هولناک، گفت: طبق برنامه ریزی ها مقرر شد اقساط معوق کشاورزان و باغداران آسیب دیده از سیل و زلزله و همچنین افرادی که محصولات آن ها در اثر سرما، خسارت دیده، استمهال شود.
وی یادآور شد: بنیاد مسکن خراسان رضوی اقدامات خوبی را برای آسایش و رفاه سیل زدگان پیش بینی کرده است که بسیار مطلوب ارزیابی می شود و امیدواریم با توجه به برنامه زمان بندی پیش رو واحد های سیل زده مورد بازسازی قرار گیرد تا از گزند سرمای زمستان در امان باشند.
استاندار خراسان رضوی با بیان این که 35 درصد گستره  استان سابقه سیل خیزی و سیل گیری دارد، افزود: در اثر سیلی که 20 مرداد در شهرستان های فریمان، درگز، نیشابور، کلات، سرخس و مشهد رخ داد، 58 روستا خسارت دید.
رشیدیان گفت: همه دستگاه های اجرایی، بسیج، سپاه پاسداران، فرمانداری ها، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بقیه سازمان ها، همکاری خوبی داشتند.
گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی در جریان بازدید از روستای باغ کند بر مزار شهدا حاضر شد و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/PictureGallery/بازدید%20استاندار%20از%20سیل%20زدگان.JPG,

تاریخ خبر

1396/08/23