عنوان

مهندس درفشی: از دارایی های بنیاد مسکن به بهترین نحو ممکن به منظور خدمت رسانی به مردم استفاده کنید

متن

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی دارای پرسنل و زمین هایی می باشد که هر دو دارایی های بنیاد محسوب می شوند پس با تلاش و کوشش به بهترین نحو ممکن از این دارایی ها در راستای خدمت رسانی به مردم استفاده کنید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، مهندس درفشی در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن تربت جام و تایباد که در شهرستان تربت جام برگزار شد افزود: بنیاد مسکن به عنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان دارای اراضی در سراسر کشور می باشد ولی برای تبدیل به احسن کردن آنها نباید دست به خامفروشی زمین ها زد بلکه با هزینه کرد پرسنلی و مالی بر روی آن، سود آوری را برای بنیاد به همراه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: اکنون 70 درصد نیروهای پرسنلی بنیاد مسکن کشور دارای تخصص فنی و مهندسی می باشند که یک موهبت بزرگ به حساب می آید و یکی از بهترین ظرفیت ها محسوب می شود که می توان از آن بهره برداری های بسیار مطلوبی به نفع بنیاد و مردم عزیز کشورمان کرد.
مهندس درفشی در پایان گفت: البته از مساله زمین نباید سو استفاده صورت بگیرد و سبب بسیاری از مشکلات شویم بلکه باید با استفاده از توان و انرژی به نحوی با مقوله زمین رفتار کنیم که در نهایت سبب خانه دار شدن مردم گردد.
 
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/PictureGallery/جلسه%20با%20کارکنان%20تربت%20جام.JPG,

تاریخ خبر

1396/07/24