عنوان

طرح هادی روستای جعفریه با حضور مهندس درفشی به بهره برداری رسید

متن

طرح هادی روستای جعفریه از توابع شهرستان تربت جام با حضور مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و امور هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعتباری بالغ بر 640 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در حاشیه این افتتاح مهندس موسوی نیا گفت: بر اساس سرشماری سال 90 این روستا دارای 150 خانوار جمعیت بوده و به منظور بهره مندی این اهالی از طرح هادی سال 90 کلنگ آغاز آن به زمین زده شد که با همت مسئولین منطقه و اهالی این امر در سال 95 به پایان رسید.
سید رضا موسوی نیا اضافه کرد: برای اجرای این پروژه حدود 2 هزار متر مربع ابنیه فنی و جدول کانیو به اجرا در آمده و 10 هزار و 500 متر مربع زیرسازی و آسفالت انجام شده است.
وی افزود: همچنین حدود 3 هزار متر مربع پیاده رو سازی صورت گرفته و بالغ بر 1 کیلومتر جا به جایی شبکه برق و 1 کیلومتر هم جا به جایی شبکه آب در آن انجام شده است.
یادآوری می شود در این بازدید جمعی از مسئولین منطقه و اهالی روستا نیز حضور داشتند که پس از مراسم افتتاح همراه با مهندس درفشی و دیگر مدیران بنیادمسکن انقلاب اسلامی به بازدید از محوطه روستا پرداختند.
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/PictureGallery/افتتاح%20روستای%20جعفریه.JPG,

تاریخ خبر

1396/07/24