عنوان

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان رضوی از خبرگزاری ایرنا و روزنامه های قدس و شهرآرا بازدید کرد

متن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: امیدواریم همواره توان ارائه خدمات مطلوب به مردم خوب کشورمان را داشته باشیم تا خبرنگاران هم بتوانند با انعکاس این خدمات در رسانه ها، رسالت خطیر خود را به خوبی دنبال کرده باشند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، سید رضا موسوی نیا در بازدید از روزنامه های قدس و شهرآرا و خبرگزاری ایرنا استان ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: هنر رسانه یا به عبارتی همان اطلاع رسانی گروهی می تواند در واقع ویترین فعالیت های یک سازمان باشد، این ویترین هم به نوعی اطلاع رسانی است و هم اینکه با انعکاس آن مخاطبان هدف از وجود آن موضوع آگاه می شوند تا ارائه خدمات به صورت حداکثری صورت پذیرد.
موسوی نیا یادآور شد: اکنون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی به روستائیانی که قصد نوسازی و بازسازی منزل خود را داشته باشند وام های بازسازی ارائه می کند و خوشبختانه امروز تکنولوژی ساخت و ساز در روستاها به شدت به روز شده است و کیفیت ساخت و ساز به دلیل وجود دانش فنی و مهارت بسیار بالارفته است.
موسوی نیا خاطرنشان ساخت: امیدواریم به روزی برسیم که دیگر شاهد منازل خشتی و گلی در روستاها نباشیم و مالکان منازل روستایی به منظور اخذ تسهیلات بازسازی اقدام نمایند تا خانه ای امن و با کیفیت داشته باشند.
وی یادآور شد: تسهیلاتی که نظام برای بازسازی منازل روستایی تدارک دیده بی نظیر است چرا که وام های با سود 4 درصد در مدت زمان 15 ساله فراهم شده و در بعضی مواقع به خانواده های کم بضاعت به صورت بلاعوض از سوی حساب 100 امام وام پرداخت کرده ایم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پایان اضافه کرد: بازسازی مناطق روستایی در واقع فعالیتی اجتماعی محسوب می شود و بنیاد مسکن نقش هدایت کننده و ناظر را ایفا می کند، این رویه سبب می شودمالکان منازل روستایی ضمن ساخت ابنیه، وابستگی لازم را به ساخته دست خود داشته باشند و نسبت به اصول ایمنی و کیفیت آن بیشتر توجه کنند.
 

تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/۲۰۱۷۰۸۰۸_۱۱۳۷۴۰.jpg,

تاریخ خبر

1396/05/16