عنوان

دیدار مهندس حق شناس با مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

متن


مهندس حق شناس در سفر خود به شهر مشهد مقدس ضمن دیدار با مهندس ابک مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به گفتگو پیرامون وضعیت طرح اقدام ملی مسکن پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این بازدید مهندس ابک در ابتدا از همکاری های فی مابین و تعاملات بسیار مطلوب مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با راه و شهرسازی ابراز رضایت کرد و افزود: همواره تلاش و کوشش همکاران بنده بر این بوده تا خدمت بر مردم را ارجح ترین کار خود قرار دهیم و این نوع نگرش دقیقا همراستا با رسالت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و به خود می بالیم که با این مجموعه همکاری های مداوم داریم.

وی تصریح کرد: در طرح اقدام ملی مسکن از دیگر استان ها جلوتر هستیم و با توجه به اقلیم، وضعیت جغرافیای، جمعیت و دیگر عوامل مختلف به نوعی می توان گفت بهترین پیشرفت فیزیکی را درسطح کشور در این طرح داشته ایم که به همت و تلاش سازنده های قوی همچون بنیاد مسکن وابستگی دارد.

در ادامه مهدس حق شناس طرح اقدام ملی مسکن را در این برهه زمانی یکی از ارکان اصلی و لازمه های جدی مردم دانست و افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کما فی السابق آماده همکاری بیش از پیش می باشد چرا که اکنون وضعیت مسکن مردم برای ما بسیار مهم می باشد و خانه دار شدن هر خانواده ایرانی دقیقا همان رسالتی است که حضرت امام خمینی (ره) می خواستند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادآور شد: اگر چه با افزایش قیمت مصالح و تجهیزات و نیروی کار ساختمانی رو به رو بوده ایم ولی هچنان بر عهد خود پایبند هستیم و بر رسالت خانه سازی خود محکم و استوار ایستاده ایم و نهاد هایی همچون وزارت راه و شهرسازی که متولی اصلی خدمت به مردم هستند را یاری خواهیم کرد.

یادآور می شود در این جلسه مهندس موسوی نیا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی نیز حضور داشت.


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/abak.jpg

تاریخ خبر

1399/07/02