عنوان

بازدید مهندس تابش از پروژه کوه پارک مشهد

متن

مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اتفاق هیات همراه از پروژه کوه پارک مشهد که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی احداث شده بود بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این بازدید مهندس موسوی نیا عنوان کرد: پروژه کوه پارک مشهد به صورتی طراحی و اجرا شده است که ارائه خدمات به مردم و ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت بوده و رویکرد اقتصادی ندارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی اظهارکرد: با توجه به اختلاف نظراتی که برای این محدوده پیش آمده بود، موضوع تغییر کارکرد آن مطرح شد؛ به نحوی که بیشتر برای مسائل زیست محیطی و اجتماعات عمومی و گذران اوقات فراغت شهروندان برنامه‌ریزی شود و پس از آن بود که به بنیاد مسکن تغییر کاربری آن از کمربند جنوبی به کوه پارک ابلاغ شد و اینگونه بود که در مدت زمان سه ماه همکاران ما با بهترین عملکرد این فضا را آماده سازی کردند.

وی گفت: یکی از شاخص‌ترین این اقدامات، گسترش فضای سبز در دوطرف پروژه بوده و یکی از محل‌های گذران اوقات فراغت مردم می باشد که اجرای آن توسط همکاران ما در بنیاد مسکن خراسان رضوی تجربه ای گرانبها است.

یادآوری می شود در این بازدید حسن رضایی مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از کارشناسان دفتر مرکزی نیز حضور داشتند.

 


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/%DA%A9%D9%88%D9%87.jpg

تاریخ خبر

1399/05/08