عنوان

بازدید مهندس حق شناس از پروژه ارشاد و باران در مشهد

متن

مهندس حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به اتفاق هیئت همراه، پروژه در حال احداث ارشاد که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی و در شهرمشهد در حال احداث می باشد و برج باران را مورد بازدید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این بازدیدکه با گذشت بیش از 2 ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا از جلسه قبلی برگزار شد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاون مسکن شهری و کارشناسان مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور طبقات احداث شده برج ارشاد و باران را مورد بازدید و ارزیابی دقیق قرار گرفت.

در این بازدید مهندس حق شناس به منظور ارزیابی و بررسی توان فنی آسانسورهای ویژه ای که برای برج مورد استفاده قرار می گیرد در برج باران حاضر شد و از نزدیک به کم  و کیف آن پرداخت.

حق شناس اضافه کرد: بررسی فنی  فضاهای عمومی مثل لابی،‌ پارکینگ، فضای سبز ،‌آسانسور و...  از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی و آمایش قرار گرفت.

یادآوری می شود، در این جلسه به دلیل وضعیت انتشار ویروس کرونا، حفظ فاصله اجتماعی و دیگر نکات بهداشتی در نهایت دقت رعایت گردیده بود.

 


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/hagh%20shenas%20ershad.JPG

تاریخ خبر

1399/02/17