عنوان

دیدار پرسنل بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان زاوه

متن

​همزمان با سومین روز گرامیداشت دهه حساب 100 حضرت امام (ره) و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلااب اسلامی؛ فرماندار شهرستان زاوه به همراه بخشدار بخش مرکزی، اعضای شورای اداری، شورای بخش و تعدادی از دهیاران روستاهای این شهرستان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زاوه با مدیر شهرستان مذکور دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در ابتدای جلسه علیرضا مکانیکیان مدیر بنیاد مسکن شهرستان زاوه ضمن تشکر از تعامل کلیه دستگاه های اجرایی، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی گزارشی از خدمات صورت گرفته در سطح روستاهای شهرستان طی سال گذشته ارائه نمود.

در ادامه جلسه صادقی فرماندار شهرستان ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن اظهار داشت: نگاه آینده نگر در ابتدای پیروزی انقلاب موجب تشکیل این نهاد مقدس گردید و امروز پس از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی متوجه ضرورت وجود تشکیلاتی بنام بنیاد مسکن می گردیم.

وی با انتقاد از قوانین موجود مبنی بر محدود بودن حریم روستاها اظهار داشت: اصرار بر ماندن در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ و افزایش تولید در روستاها و همچنین ماندگاری ایشان در روستا مدنظر مقام معظم رهبری بوده اما از سوی دیگر قوانین و بروکراسی اداری متاسفانه باعث گردیده تا این مهم محقق نگردد.

وی اظهار امیدواری کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قوانینی تصویب نمایند که در تسریع و تسهیل این موضوع نقش مهمی ایفاد نماید.

در ادامه جلسه بخشداران و دهیاران حاضر در جلسه ضمن تقدیر از خدمات پرسنل بنیاد مسکن شهرستان مبنی بر تعامل و همکاری خواستار ادامه تخصیص قیر جهت آسفالت معابر روستایی در سال 99 شدند.


تصویر

https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/zave%20farmandar.jpg, https://rkh.bonyadmaskan.ir/NewsPic/zave%20farmandar.jpg

تاریخ خبر

1399/02/17