پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه 3 فروردین 1398 13:55

عنوان

​مدیر کل بنیاد مسکن خراسان رضوی با نماینده مردم شهرستان نیشابور در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

متن


مهندس سید رضا موسوی نیا مدیر کل بنیاد مسکن استان خراسان رضوی بهمراه معاون عمران روستایی استان ،مدیر بنیاد مسکن شهرستان نیشابور با سرکارخانم چنارانی نماینده مردم شهرستان نیشابور در مجلس شورای اسلامی دیدار  و به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن استان خراسان رضوی، چنارانی نماینده مجلس شورای اسلامی در این نشست اظهار داشت: روستاها به دلیل وضعیت آب و هوایی و جاذبه‌های طبیعی نقاط بکر گردشگری هستند که می‌توان از این ظرفیت در راستای توسعه صنعت گردشگری نهایت بهره را برد.

وی تصریح کرد: نقش صنعت گردشگری در اقتصاد و ایجاد اشتغال غیر قابل انکار است و با توجه به پتانسیل‌های روستایی در حوزه گردشگری باید از این فرصت‌های موجود به درستی استفاده کرد.

چنارانی در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن اظهار داشت: تشكيلات بنياد مسكن از ابتدا بر بناي خير گذاشته شده است و هم اكنون نيز شاهد تحولات بسيارخوبي در حوزه هاي مختلف مسكن ، اجراي طرح هادي و ... در روستاها هستيم.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری تمام دستگاه‌های ذی‌ربط در عمران و آبادانی روستاها تاکید و خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون خدمات ارزشمندی را در حوزه عمران و آبادانی روستاها ارائه کرده است که اجرای طرح هادی روستایی و به دنبال آن کاهش مهاجرت روستاییان به شهر از نتایج ارزشمند این خدمات به شمار می‌رود.

 وی با اشاره به طرح هادی روستایی گفت: خوشبختانه اجرای این طرح موجب عمران و آبادانی روستاها شده که قطعاً مجلس حمایت‌های لازم را برای تداوم این طرح انجام خواهد داد.

در ادامه مهندس موسوی نیا گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی و دردست اجرای بنیاد مسکن در استان و شهرستان نیشابور را ارائه نمود و افزود: باتوجه به وسعت استان و تعداد بالای روستاهای استان به مشارکت و همیاری مردم و مسولین نیاز بیشتری احساس میشود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اظهار داشت: در حال حاضر تمام روستاهای استان دارای طرح هادی روستاهایی هستند و روستایی بدون طرح هادی در استان وجود ندارد و این طرح در سال جاری نیز همچون سال‌های گذشته با قدرت هرچه بیشتر اجرایی خواهد شد که از مسؤولان انتظار داریم اعتبارات لازم را به موقع تخصیص دهند.

در پایان مهندس موسوی نیا ضمن تشکر از برگزاری این دیدار و حضور سرکارخانم چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از همکاری بیشتر مجلس شورای اسلامی با بنیاد مسکن جهت تسریع خدمت رسانی به مردم به ویژه روستاييان استقبال نموده و خواستار پیگیری مسائل مطرح شده شد .

تصویر

تاریخ خبر

1397/10/02