پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه 3 فروردین 1398 13:20

عنوان

​مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با رئیس بسیج ادارات و کارمندان دیدار کرد

متن


سید رضا موسوی نیا،‌ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با سرهنگ سید جواد کمالی، رئیس بسیج ادارات و کارمندان ضمن دیدار به گفتگو در خصوص برنامه های بسیج این اداره پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، در این جلسه رئیس بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) گفت: روحیه بسیجی بر هر مجموعه ای که حکم فرما باشد سبب رشد، توسعه و تعالی آن مجموعه خواهد شد و امروزه بسیج باید محمل آرامش و رجوع همه پرسنل باشد وموجبات همدلی وانسجام را فراهم نماید.

کمالی ادامه داد: بایستی روحیه بسیجی در ادارات و نهادهای عمومی تقویت و از این فضا برای تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع بهره گیری شود چرا که برخورد نامناسب و سهل انگارانه با مردم مراتب غیر قابل قبولی به دنبال دارد چرا که یکی از مهمترین وظایف ما در ادارات این است که به مشکلات مردم دامن نزنیم و به عنوان یک خادم با شهروندان به درستی رفتار کنیم.

این مقام مسئول همچنین به عزم جدی بسیج در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مد ظله و تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: با توجه به تحریم های غیر منصفانه علیه ایران تنها راه مقابله با این شرایط اتکا به ظرفیت های داخلی و جوانان است و امیدواریم در مصارف و خرید های ادارات نیز این امر مورد توجه قرار گیرد.

همچنین مهندس موسوی نیا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: در دوران دفاع مقدس وقتی اسم بسیجی می‌آمد یعنی کسی که بیشترین خدمت را به مردم بدون هیچ انتظاری انجام می‌داد.

وی در خصوص جایگاه بسیج در کشور گفت: نیروهای بسیجی در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمنان قد علم کردند و شانه‌به‌شانه نیروی‌های نظامی از میهن اسلامی دفاع کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی افزود: مهم‌ترین ویژگی بسیج ایمان به خدا و اعتقاد قلبی و باور درونی به خالق یکتا، اطاعت از ولایت‌فقیه، اخلاص، تواضع و فروتنی، شجاعت، مردمی بودن و شهادت‌طلبی است.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به ویژگی‌های اخلاقی بسیجیان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نگاه و فعالیت بسیجیان قوت خواهد گرفت .

مهندس موسوی نیا اضافه کرد: نگاه بسیجی باید در جامعه توسعه یابد زیرا بسیج می‌تواند اتحاد و یکپارچگی را در جامعه ارتقا دهد.

همچنین بازدید از اتاق بسیج بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی و تقدیر از مهدی دشت بیاض،‌فرمانده پایگاه بسیج این بنیاد و مهندس موسوی نیا از دیگر محورهای جلسه بود.

 ​

تصویر

تاریخ خبر

1397/04/25