پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه 3 فروردین 1398 14:13

عنوان

​برگزاری گردهمایی بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با حضور معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

متن


گردهمایی بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی با حضور مهندس درفشی،‌معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سید رضا موسوی نیا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،حجه الاسلام والمسلمین رضوی حیدری، آقایان زمزم،‌ رضایی تنی چند از معاونین و مدیران به همراه کارکنان بازنشسته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی در محل باغ ارغوان طرقبه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی، این گردهمایی که با استقبال کارکنان بازنشسته این بنیاد رو به رو گردیده بود در ابتدا با قرائت آیاتی از کلام ا... مجید، سرود ملی و صلوات خاصه آغاز گردید و سپس حجه الاسلام والمسلمین رضوی حیدری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سخنانی کوتاه به حضار خوش آمد گفت.

همچنین ایراد سخنرانی از سوی مهندس درفشی و مهندس موسوی نیا در وصف خدمات ارزنده بازنشستگان بنیاد از دیگر محورهای برنامه بود.

اجرای مسابقه خاطره نویسی، پخش موسیقی، اجرای برنامه طنز، قرعه کشی و اهدای جوایز نیز از دیگر برنامه هایی بود که برای شادی و نشاط کارکنان بازنشسته در نظر گرفته شده بود تا پس از مدت ها دیداری ما بین پرسنل بازنشسته بنیاد مسکن تازه گردد.

یادآوری می شود، مهندس درفشی در این گردهمایی به تمامی بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی که در گردهمایی حضور داشتند، پرداخت 2 میلیون ریال هدیه از سوی دفتر مرکزی را متقبل شدند.

 ​

تصویر

تاریخ خبر

1397/04/18